אגו, בועז-גבאי, משרד עורכי דין
Ego Boaz Gabay law Office
התקשרו עכשיו
09-7722258

עורך דין רשלנות רפואית תל אביב

רשלנות רפואית היא מחדל מצער ומקומם. לא זו בלבד שהמטופל עובר פרוצדורה רפואית המלווה בקשיים או בכאבים, הוא עלול לסבול בטווח הארוך מרשלנות רפואית שנגרמה לו כתוצאהמחוסר מקצועיות של הצוות הרפואי. 

כידוע, אזור המרכז הוא אחד האזורים המאוכלסים ביותר בארץ בשל שפע מקומות העבודה והבילויים שהוא מציע. בראש האזורים האלה עומדת העיר תל אביב. באופן טבעי, אחוז האנשים הנזקקים לטיפולים רפואיים בתל אביב הוא גבוה, ובעקבות זאת עלולים להיגרם גם נזקים רפואיים שיצריכו את שירותיו של עורך דין רשלנות רפואית תל אביב.

מה גורם לרשלנות רפואית?

לא פעם אנו מפקידים את היקר לנו – חיינו וחיי בני משפחתנו – בידי הצוות הרפואי. במקרים רבים עושים אנשי הרפואה כל שביכולתם כדי לעזור לאדם החולה, אך לעתים מתרחשות טעויות. לעיתים מדובר בטעויות אנוש הנעשות בתום לב, ולעיתים מדובר ביותר מזה. 

רשלנות רפואית עלולה להתבטא בחוסר מקצועיות מצד הרופא. למשל, אם הרופא אינו ממהר לאבחן מחלה אצל מטופל ואינו שולח אותו לבצע את כל הבדיקות הרלוונטיות, המחלה עלולה להתפשט ולהחמיר את מצבו של החולה. דוגמה נוספת היא מתן טיפול ללא הסכמה מפורשת של המטופל. לדוגמה, הזרקת אפידורל בניגוד להסכמת היולדת.

כיצד לבחור עורך דין? 

כיצד נבחר עורך דין רשלנות רפואית שיעמוד לצדנו וילווה אותנו במשך כל התהליך המייגע? 

נסו לחפש את שמו של עורך הדין באינטרנט, לקרוא המלצות של מטופלים אחרים ולהתעניין במקרים שבהם הוא טיפל. אם אפשר, נסו לשאול קרובים או מכרים שתיקיהם היו בטיפולו בעבר. אם אתם גרים באזור המרכז ומחפשים עורך דין רשלנות רפואית בתל אביב, תוכלו לפנות אלינו. אנו נעשה עבורכם את האיסוף של כל החומר הרלוונטי לצורך הגשת התביעה, נתייעץ עם רופאים מומחים וננסח את כתב התביעה כדי שתוכלו לקבל פיצויים עבור הנזק שנגרם לכם.

 

לקביעת פגישת ייעוץ מלאו את הפרטים הבאים:
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל