אגו, בועז-גבאי, משרד עורכי דין
Ego Boaz Gabay law Office
התקשרו עכשיו
09-7722258

רשלנות רפואית עורכי דין מומלצים

טעויות אנוש מתרחשות בכל תחום ואינן פוסחות גם על הצוות הרפואי. גם רופא יכול לעשות טעויות מתוך עומס, לחץ, עייפות או פשוט שיקול דעת שגוי. עם זאת, במקרים מסוימים הטעויות הנגרמות על ידי רופא או אחד מאנשי הצוות הרפואי עלולות להסתיים בנזק לחולה ואף במותו. במקרים של רשלנות רפואית, עורכי דין מומלצים יעזרו לכם להתגבר על המכשולים המשפטיים שלפניכם.

איך לבחור עורך דין טוב?

בארץ לא חסרים עורכי דין המתמחים ברשלנות רפואית, אך כולנו מעוניינים לבחור עורך דין טוב ומומלץ שייגש ישר לעניין. 

אז איך מוצאים אותו? קיימים מספר מאפיינים שיעזרו לנו לאתר את העורך דין המתאים. ראשית, אסור להתבלבל בין שירותים שנותן עורך דין לבין גופים שונים המציעים כביכול שירותים משפטיים, אך הם אינם מורשים לייצג את הנפגע בבית המשפט. שנית, נסו לבדוק איזה ניסיון יש לעורך דין בתחום והאם הוא עוסק בתחום הרפואה. מומלץ להביא לפגישה אדם שמבין בתחום שיוכל לשאול את עורך הדין לגבי פסקי דין מוכרים והספרות המקצועית בנושא. זכרו, כי עורך הדין שתבחרו ינסח עבורכם בסופו של דבר את כתב התביעה וייצג אתכם בבית המשפט, ולכן עליו להיות מקצועי עד כמה שניתן. 

כדאיות הפיצויים ברשלנות רפואית

האם כדאי לתבוע את המערכת הרפואית בגין רשלנות רפואית? את זה יוכלו לבדוק רק עורכי דין מקצועיים. 

מתלבטים? תוכלו לפנות אלינו לצורך ייעוץ, הכוונה ובדיקה. אז נכון שלא נוכל להחזיר לכם את הבריאות שנפגעה, אך לפחות נשתדל לפצות אתכם כלכלית עד כמה שניתן, תוך התייעצות עם מיטב המומחים מעולם הרפואה. את הפיצוי הכספי תוכלו לנצל לקבלת טיפולים רפואיים ברמה גבוהה יותר ולפצות במידת מה על הנזק הרפואי שנגרם. חשוב לזכור גם שגובה הפיצוי תלוי ביכולת להוכיח את גודל הנזק, וכן במאפיינים כמו גיל המטופל, ההכנסה שלו ואובדן כושר העבודה שלו עקב המצב הרפואי.

רשלנות רפואית עורכי דין מומלצים

 

לקביעת פגישת ייעוץ מלאו את הפרטים הבאים:
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל